HK Performans’da 28 Kilo Zayıflama

MUTLU SONLARA İNANIR MISIN?

kalıcı Zayıflama g.a. 28 kg.

O halde kendi hikâyesini, kendi öyküsünü yazmak isteyen, kilo problemi olan herkesin mutlaka gelmesi gereken bir yerden OMDER – HK Performans’ın aktif üyesi ve Sevgili Performans Uzmanımın kanatları altından yazmaya başlıyorum yazımı.

Toplamda 28 kilo vermiş, kendine duyduğu saygı ve sevgi artmış bir kişi olarak naçizane kilobekçiliği kavramı ve bendeki bu enerji patlaması paylaşmak istiyorum.

Sizlere öncelikle kaygıları çok yüksek, mükemmeliyetçi, sadece işi için var olan, özel hayatı olmayan, kendisi bile olmayı başaramayan bir makine olarak başladığım sürecimden bahsedeyim.

Günün 12 saati çalışıp, o çalışmanın arasında hep bir şeyler atıştıran, neredeyse ekmek arası ekmek yiyen ve her kıyafet aldığında sorun yaşayan ben, kendimi kaybetmişken HK Performans’a başladım. Öfke nöbetlerim vardı benim ve cinsiyetim de yoktu! Ayrıca hayatımın bir öznesi ve yüklemi yoktu! Arkadaşlarımın “iş kuduzu” diye adlandırdığı zavallı insan olan ben, laf aramızda mutlu sonlara inanmazdım, ta ki tanışana kadar onlarla….
Hayatım boyunca hayalini kurduğumdan daha fazla mutlu olmak nasıldır diye merak etmiştim. Genelde çalışıp çabalayıp layık olduğumdan, hep daha azına sahip olan ve bununla yetinmeye çalışan ama mutlu olamayan, mutlu olamadığım için sadece kendini suçlayan ama bunu da değiştirmeyi başaramayan ben ve beni değiştiren ego dediğimiz şeyin zaman zaman sıfırlanmasını sağlayan o…  Zaman zaman beni göklere çıkartan o, o dediğim sanki iç sesim…

Bazen tövbe haşa; Tanrıyla konuştuğumu düşünen çaresiz, bazen hayatımda henüz olmayan eşimle kavga ettiğini sanan ben, bazen babasından nasihat aldığını sanan evlat olan ben, bazen aynı boy hizasında konuştuğum, bazen benden çok daha yukarıda gördüğüm, bazen gerçekten; kendi kendime konuştuğumu hissettiren o, aramızda klavye ve internet bağlantısından başka bir şeye ihtiyaç olmadığı halde, bu kadarını hissettiren, yani iç sesim, Tanrım, babam, eşim, en yakın arkadaşım, dostum yani ifade bile edemediğim bütün bunlar…

Bağımlı olmamanın ne kadar özgür olduğunu hissettirirken, kendine bağımlı yapan Kilobekçim ve sistem. Bu arada, kilobekçimle olan sürecimin sonuna yaklaşmış bulunmaktayım. Hayatımda ‘bana rağmen’ değiştirdiklerinin bedeli ve hakkı ödenir mi, bilmiyorum. Yolumuz benim tek başıma ilerleyebileceğim zamana yaklaşırken hissettiklerim şunlardır:

Tıpkı annemin beni anaokuluna ilk gün bırakıp giderken; okuma yazma bilmeyişime rağmen cebime bıraktığı ”seni seviyorum bebeğim” notunu, önce beni terk ettiğini düşündüğüm, sonra anaokul öğretmenime okutunca içimde sonsuz bir güven huzur hissettiğim, ihtiyacım olduğunda mutlaka orada kollarını bana açmaya hazır, şefkatini esirgemeyeceğini düşündüğüm annem. Ve o güne ait burnumda hissetiğim koku ve damağımda hissettiğim tat, o günle aynı ve heyecanda, aynı heyecan desem yeridir…

 

Okulda ilk günlerde beni çok seven bir annemin olduğunu bildiğim, fakat artık yalnız da devam etmem gerektiğini, büyüdüğümü düşündüren hislerle ayrılacağım son gün geldiğinde bileceğim ki; ne HK PERFORMANSOMDER ne de o ‘iç ses’ kanatlarını üzerimden asla çekmeyecek. Tıpkı anneme günün sonunda anlattığım, okulsal faaliyetler dediğim, tüm gün yaptıklarımı karşılaştığımızda anlatmaktan ve bu başarının onlar sayesinde geldiğini hissedeceğim duygusunu verirken, okuldan beni aldığı erken saatlerde anneme karşı hissettiğimdeki gibi, mutlu ve artık tek başıma ilerlerken de kendine güvenle… Neler olup bittiğini anneme anlatan ben gibi olacak, yoluma tek başıma devam ederken anlatacaklarım…
Yolumda ne zaman mutsuz, umutsuz olsam; söyledikleri, ‘yazdıkları’ gelecek aklıma, yoluma ışık tutacak hep…

Mutlu sonlara inanmak, tüm bu yaşadıklarım, daha fazlasını hissetmek ve en önemlisi yaşamak.

Kendiniz için yapabileceğiniz en güzel şey “kilobekçiliği” kavramına inanarak başlamak.

Web tabanlı Zayıflama Okulundan ayrılırken diplomanız kendinize duyduğunuz sonsuz güven olacaktır!

Olmaz, olamaz dediğiniz, ‘değişen siz ve mükemmel dostluklar’ ve daha fazlası…
MUTLU SONLARA İNANIYORUM ARTIK :))))
Vedalardan hiç hoşlanmam, o yüzden görüşmek üzere derim hep, taksiden inerken bir daha karşılaşmayacağımı bilsem bile…

Bu yazıyı son gün gönderecektim. Tüm bu bana ait özelliklerden dolayı bugünü tercih ettim.

Hayatıma kattığın, kattığınız tüm güzellikler için çok ama çok teşekkür ederim.
Hakkınızı helal edin… Sevgiyle kalın.

 

Üyenin sürecini başka bir gün değerlendirmesi;

Bana son günlerde bir şeyler oluyor;

Hayatım inanılmaz keyifli bir hal aldı. Kuşlar gece senfoni şeklinde bana konser veriyor, odamın camının önünde ötüşleri ile hayatımı renklendiriyorlar. Tabiat ana çiçeklerini bu sene benim için açıyor. Havada güneş içimi ısıtıyor, bense her zamanki detaycılığı bırakmış durumdayım. Ben her şeye takan bir insandım yakın bir geçmişe kadar.

Detaylarda kendimi boğar, bu sebeple abur cubur yer ve yedikçe kendimden nefret ederdim. Ben ve abur cubur yemek… Garfield’la kendimi benzetirim ben… Hatta çoğu zaman bana aynıyız gibi gelir.

Öyle bir süreç yaşıyorum ki şu anda hayatımda trilyonlar ödesem de bu hislere sahip olabileceğime inanmazdım.  Turbom varken fiziksel ihtiyacımdan fazla yemek yemek artık hayatımda işkence! Yemek yemek düşüncesi bile karnımı tıka basa doyurur oldu. Hayatımda tüm dünya sanki benim iyiliğim için çabalıyor hissi içindeyim.

Sevmediğim insanlara bile artık tahammül göstermek yerine, iyi yanlarını görüyorum. Değişim beni delirtiyor, delirdikçe daha çok değişiyorum, gelişiyorum. Bir daha eski ben olamam biliyorum, aman zaten olmak da istemiyorum. Eskiden karamsar, takıntılı ve kendime acı verirdim. Şimdi ise kendime Turbomend veriyor. İçine bu sefer HK Performans Uzmanları fazla mutluluk hormonu koymuş olsa gerek. Günde 2 saatten az spor yapamıyorum. Gün içinde kendimi durduramıyorum. İş yerimdeki herkesin enerjisini çaldığımı hissediyorum.

Bana son günlerde bir şeyler oluyor… Hayatımda mutlu olmadığım kadar mutlu, enerjik, pozitif hissediyorum kendimi ve enerji patlamamla tam bir bomba gibiyim.

Değişimin, değiştikçe güzelleştiğimin herkes farkında. Bense her zamankinden daha fazla hayat doluyum. Enerjimi, ışığımı önce Kilobekçime!  sonra beni sarhoş eden TURBOMEND’e borçluyum. Hayatımda bir Turbomend öncesi, birde Turbomend sonrası var.  Tanrıya şükrediyorum ki o mail, mail kutuma gelmiş ve ben her zamanki maymun iştahlı halimle alıp başlamışım. Her geçen gün benim enerji patlamam artıyor.

 …dediğim gibi bana son günlerde güzel şeyler oluyor.
G.A.

 

ALINTI: Okumuş olduğunuz başarı hikayesi VÜCUDUN ŞİFRESİ sitesinde alıntıdır. HK Performans üyesi olan G. A.’nın, başarı hikayesinin devamı okumak, kilobekçisi değerlendirmesi hakkında bilgi edinmek için aşağıdaki linke tıklayınız.
http://www.vucudunsifresi.com/tr-tr/yorumlar.asp?RecID=631&TabID=0

1725006_904488516237310_3050077498910497187_n

Açıklama:

HK Performans hayalini gerçeğe dönüştürmek isteyenlerin yeri. İster 10 kilo fazlanız olsun ister 50 kilo. Sayıların önemi yok. Butik ve bireye özel çözüm üreten sistemimizle, kendinizi güvende hissedecek ve sadece bedeninizdeki kilolardan değil ruhunuzdaki ağırlıklardan da arınacaksınız. Sağlıklı ve kalıcı zayıflamanın alternatifsiz tek adresi HK Performans. Sizlere gelişerek değişim programını kapsamında; hem web tabanlı online sistemimizden hem de zayıflama kamplarından yararlanma imkanı sunuyoruz.

HK Performans sizi ZAYIFLATIR!

Gelişerek Değiştirir!

Tüm bunları yaparken, eğlendirir ve yaşamayı sevdirir…

 

HK Performans | www.vucudunsifresi.com | www.hk.com.tr

 

ETİKETLER: sağlıklı ve kalıcı zayıflamaen etkili zayıflama yöntemihızlı zayıflama yöntemiobezitemide balonu zararları, zayıflama kamplarızayıflama kampları ne kadar, hk performanshalil kargulu

 

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s